Autentyczność

Buty limitowane jak sama nazwa wskazuje, jest produkowane w małym nakładzie, przez co modele te szybko wyprzedają się w sklepach oraz u producentów. Tutaj z pomocą przychodzi nasz zespół, dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce, rozbudowanej siatce zaufanych sprzedawców jesteśmy w stanie sprowadzić limitowane wyprzedane modele z gwarancją autentyczności w bezpieczny i szybki sposób dla Ciebie.

Otrzymujemy towar od naszych dostawców i sprawdzamy, czy przyszedł w fabrycznym stanie, często wasze buty przychodzą do nas z najróżniejszych zakątków świata. Wynika to z rzadkości towarów. Przez wiele lat zbudowaliśmy zaufaną listę z całego świata. Towary od ręki są wysyłane w ciągu 48 godzin, a towary na zamówienie są wysyłane zazwyczaj do 14 dni roboczych, lecz na ogół udaje się nam to załatwić sprawniej i szybciej.

Sprawdzamy czy produkt nie posiada żadnych wad fabrycznych na przykład widoczny klej czy nierówne zszycia. Jeśli nie znajdziemy wad przechodzimy do następnego kroku. Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest jakość butów, którą od nas dostajecie, dlatego o każdej parze myślimy jak o własnej, z największą precyzją. Przy procesie weryfikacji autentyczności, sprawdzana jest jakość buta, zgodność oznaczeń, kod Gtin, metki, zgodność kodów butów z oryginalnym kartonem.

Zweryfikowane buty pakujemy w oryginalny karton, dodatkowo, zabezpieczamy karton folią, aby produkt dotarł w stanie nienaruszonym. Zamawiamy kuriera i gotowe! Buty już wkrótce będą na Twoich stopach! Wysyłka zajmuję nam 2 dni robocze od daty zamówienia. W przypadku par na zamówienie, czas ten może się wydłużyć gdyż musimy specjalnie znaleźć parę dla Ciebie, a następnie poddać ją naszym testom weryfikującym jej autentyczność.

Zadowolenie klienta z naszego produktu jest dla nas najważniejsze.

Aby uniknąć nieświadomego zakupu podróbek, sprawdzaj numer katalogowy i pudełko, upewnij się, że dana wersja kolorystyczna jest dostępna w oficjalnej dystrybucji, a materiały i technologie są zgodne z tymi, o których pisze producent.

Najczęściej podrabiane modele Nike to Air Max 90 i Roshe Run.

O tym pamiętaj zawsze i sprawdzaj!

1. Numer katalogowy

2. Kolor, zdobienia

3. Pudełko

4. Materiały i wykończenie